Czech Republic
Rychlé dodání a vrácení zdarma
Úvod /  Ochrana osobních dat

Prohlášení o ochraně osobních dat

Informace, které shromažďujeme, jsou vaše jméno, fakturační a dodací adresa, telefonní číslo, e-mailová adresa, e-mailové adresy odkazů a informace o kreditní kartě. Data jsou uložena v zabezpečené databázi a je přístupná pouze prostřednictvím webmastera pomocí osobních kódovaných informací. Pokud chcete, aby byly informace opraveny nebo odstraněny, můžete nám kdykoli zaslat e-mailem a dejte nám vědět, co byste chtěli. Všechny požadavky jsou dokončeny včas a potvrzení je odesláno na váš e-mail, jakmile splníme Vaši žádost.
Naše zásady ochrany osobních údajů jsou přísné a jsou dodržovány. Můžete si být jisti, že veškeré informace poskytnuté na našich stránkách zůstávají navždy důvěrné. Tím, že vás informujeme o našich zásadách, prosazujeme důvěru a důvěru všem, kteří poskytují informace, ať už se jedná o nákup nebo žádost o konkrétní informace ao registraci.
Při zadávání objednávky nebo jiné žádosti použijeme pouze informace, které nám poskytnete o sobě, pouze abychom tuto žádost mohli uspokojit. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou rozsahu nezbytného k vyplnění této žádosti. Stejně jako informace, které poskytnete o někoho jiném, činíme při objednávce pouze k odeslání produktu a k potvrzení doručení. Tyto informace nesdílíme s externími stranami, s výjimkou rozsahu, který je nezbytný k provedení objednávky.
Můžete požádat o odstranění nebo odstranění všech informací o vás. Chcete-li chránit vaše soukromí a bezpečnost, přijmeme přiměřené kroky k ověření totožnosti předtím, než udělíte přístup nebo opravíte.
K odpovědi na e-mail, který obdržíme, použijeme e-mailové adresy. Tyto adresy se nepoužívají k jinému účelu a nejsou sdíleny s externími stranami. Abychom zabránili neoprávněnému přístupu, udrželi správnost údajů a zajistili správné používání informací, zavedli jsme fyzické, elektronické a řídící postupy, které zajistí a zajistí informace, které shromažďujeme online.

PŘIPOJTE SE A ZÍSKEJTE 44% SLEVU

Sbírka
Podpora
Czech Republic
Copyright © 2021 Boty Adidas Deerupt Runner Levně Výprodej Czech Online All Rights Reserved. Powered by www.dodesertu.cz