Czech Republic
Rychlé dodání a vrácení zdarma
Úvod /  Jak nakupovat

Jak nakupovat

Návratová politika
Přečtěte si tyto zásady pečlivě před zadáním objednávky. Protože se jedná o stejnou dohodu s vámi a se svým obchodem, doufáme, že v našem obchodě budete mít dobré zkušenosti. Nyní prosím přečtěte níže uvedené politiky:
Nabízíme 7denní záruku vrácení a výměny za všechny produkty. Pokud byste chtěli vrátit nebo vyměnit položku, kontaktujte nás předem pro další pokyny. Omlouváme se, že poštovné není vráceno.
Pro návraty
Pokud chcete vrátit své položky, nejprve nám oznamte důvod a číslo objednávky vrácení zboží do 7 dnů od obdržení. Vaše zpětná vazba je pro nás velmi důležitá. Všechny položky musí být zaslány zpátky spolu s původním balíčkem. Všechny balíčky by měly být odeslány trackable metodou. Nejsme zodpovědní za balíčky ztracené při přepravě. Věnujte prosím pozornost tomu, že originální poplatky za dopravu jsou nevratné. Před odesláním objednávky nás prosím kontaktujte se všemi vašimi otázkami a obavami.
Pro burzy
Položky musí být vráceny do 7 dnů od doručení a zákazník je odpovědný za veškeré náklady na dopravu způsobené celým procesem výměny. Všechny položky lze vyměnit za stejnou cenovou náhradu, mějte na paměti, že výměny vydáme pouze po obdržení obratů.
Zrušení objednávky
Pokud jste objednávku zadali a chcete ji později zrušit, kontaktujte prosím zástupce zákaznického servisu co nejdříve. Pokud však byla vaše objednávka odeslána, nebudeme mít možnost ji zrušit.
Pro vrácení peněz
Náhrady budou uspořádány, jakmile obdržíme a zkontrolujeme vrácené produkty. Pokud se vám vrátíme k vrácení nevratných položek, bude vám vrácena částka, pokud nás kontaktujete ohledně problému s vaším produktem. Po předložení refundace můžete očekávat, že ji obdržíte do 15-25 pracovních dnů, protože společnost pro platební karty a banka zpracují refundaci.
Pokud vaše záležitosti nesplňují zásady vrácení, kontaktujte nás.

PŘIPOJTE SE A ZÍSKEJTE 44% SLEVU

Sbírka
Podpora
Czech Republic
Copyright © 2021 Boty Adidas Deerupt Runner Levně Výprodej Czech Online All Rights Reserved. Powered by www.dodesertu.cz